Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszem van általában várni...

Herpeszem van általában várni szoktam míg elmúlik, de elegem van hogy amint kicsit gyengül az immunrendszerem, előjön. Ilyenkor általában 2 hétig szenvedek vele. Érdemes rá krémet venni? Használ is? Megéri?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 07:38
 1/10 anonim válasza:
Nekem most 3x egymas utan jott ki, ugyanez van velem is. En mindig hasznalok kremet, mert 1. nem viszked tole 2. 2 het helyett kb 5-7nap alatt mulasztja el teljesen nalam. Hasznal, bar eloszor ugy tunik, mintha nagyobb lenne tole,az elso nap,de szerintem csak "felgyorsitja" a folyamatot,mert amugyis megnone,meg kipukkadna,csak lassabban. Szerintem vegyel,velem nem is tudom mi lenne nelkule.
2015. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Elso vagyok, bar viszonylag draga es kicsi (nalam kb 3 herpeszre eleg 1 tubus) es csodat nem lehet tole varni, szerintem 1-2nap alatt senkinek nem mulasztja el,holott talan 24orat iger a legtobb krem. Bar lehet csak hozzam ragaszkodik ennyire a herpesz.
2015. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyugi nem csak hozzád, köszi a válaszod! És mi ez a krém? Neten többet látok, különböző árakban és fogalmam sincs mit érne meg meg venni...
2015. márc. 20. 07:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Én krémet használom, nem várom meg,hogy kijöjjön, elkezdem kenni azonnal,ha érzem,hogy kicsit ég a szám körül a bőr. Van ilyen homeopátiás fehér bogyó a gyógyszertárban, elvileg a nyálkahártyát, bőrt erősíti. Nem tudom, mennyit használ, minden esetre nálam mindig van itthon, szedem,ha kell. De én azt vettem észre, a legjobb,ha C-vitamint és Béres cseppet szedek, az felturbózza az immunrendszert aztán kisebb eséllyel jön ki rajtam a herpesz.
2015. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Epavir tabletta szinte elmulasztotta, most már évente ha egyszer kijön, vagy még ritkábban, előtte pedig mindenre kijött, fürdés, napozás, betegség, stb.
2015. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Elso vagyok: Nekem a zovirax van,szerintem az a legjobb,csak azt hasznalom.


Beres valoban jo,bar en epp berest es meg pluszban extra c vitamint szedtem mikor 3 db jott ki egymas utan. :S Krem a legjobb ra, en a homeopatiaban nem hiszek,nekem nem hasznalt.

2015. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja meg valami,van a zoviraxtol az az atlatszo valami is meg a rendes krem,es bar az elso jobban nez ki, a krem erosebb, nekem jobban hasznalt es szerintem tovabb is tart, meg a krem nem esik le, es bar nem szep latvany en csak otthon hasznalom,de meg igyis hat. Viszont az az atlatszo ize,hiaba atlatszo, herpesztapasz vagy nem tudom pontosan mi a neve,nekem nagyon lathato volt mikor felraktam.:D
2015. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)
2015. márc. 20. 13:23
 9/10 Bajer ***** válasza:
Én kivártam a 3 hét gyógyulást, nem kezeltem semmilyen krémmel. Még egy herpesz kijött amikor az első már hegesedni kezdett, de a bajuszom úgyis mindent eltakart.
2015. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor gyógyszert szedned, mert durva szövődményei lehetnek, háziorvos fel tud írni, acyclovir tartalmú gyógyszert
2020. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!