Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ebből lehet HIV...

Szerintetek ebből lehet HIV fertőzés?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánnyal és az anál sexnél, még ha csak 2-3 percre is, de nem használtam óvszert, emellett volt még orális közösülés is.

3 nappal később arra lettem figyelmes, hogy picit, néha fájnak a lábaim és nagyon enyhén begyulladt a torkom is és picit fáradtabbnak érzem magam, ezek a panaszok még mindig tartanak. A lány szerint neki nincs semmi baja, de ugye ez még semmit nem garantál.

Szerintetek van okom félni vagy csak én képzelem be magamnak a dolgot?



2015. aug. 5. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, de nem a hivtől.
2015. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: egyébként 2 napja érzem ezeket a panaszokat.
2015. aug. 5. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb fèlni mint megijedni. Menny el szûrèsre a sajàt ès màsok èrdekèben is. Amùgy ma màr nagyon jól kezelhetô a hiv fertôzès, igaz teljesen nem lehet elûzni, de teljes èletet èlhetsz. Amùgy meg ezer màs bajt is elkaphattàl. menj szûrèsre be fèlj
2015. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekek, szóval azért annyit már tudhatnátok, hogy a HÍV rögtön nem okoz panaszt, évek múlva jelennének meg az első tünetek, de az is már csak akkor, ha az AIDS, mint betegség kialakul. A vírus rögtön sosem okoz panaszt.
2016. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ypszilon1980, te nem vagy képben. A HIV-fertőzés egyik legjellemzőbb tünete: influenzaszerű megbetegedés 2-4 héttel a fertőzést követően.


Viszont ennek a lappangási ideje nem pár nap, hanem pár hét, és lábfájás sem jellemző rá. Szóval a kérdezőnek valószínűleg nem HIV-fertőzése van.

2016. márc. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy lehet ilyen tünete. Amúgy képben vagyok, de most ez mindegy. Amik lehetnek tünetek, azok általános dolgok, vagy amiatt van, vagy nem, senki sem fogja tudni, max a teszt mutatja ki 4-6 hét múlva. Nyílván egy megfázásnál elsőre senki nem gyanakszik HIV fertőzésre. Jó oké, persze egyébként én fogalmaztam rosszul, mert valóban a HIV fertőzésnek is lehetnek már tünetei, akkor így tiszta, de egy HIV általi influenza-szerű tünet nem 3 nap alatt fog kialakulni.
2016. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!