Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cérnagiliszta árt a magzatnak?

Cérnagiliszta árt a magzatnak?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok és nagyon megvagyok rémülve:(

cérnagilisztát találtam a székletemben!

Azt sem tudom hogy kaptam el mivel nincs háziállatunk:(

Nagyon aggódom hogy baja lesz a magzatomnak,nem tudom köze van-e hozzá de a vérvizsgálat azt mutatta ki hogy már védve vagyok a toxoplazmózis ellen tehát átestem rajta:(

Nagyon félek de nem merem az orvosnak elmondani szégyenlem

mit tehetnék ,árt a kicsinek?


2010. márc. 8. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne azonnal Dokihoz menni! Létezik egy gyógyszer ami féreghajtó, nem tudom terhesek is szedhetik-e. De mindenképpen kérd ki a tanácsát, ez nem szégyen! És vigyázz mert másokat is megfertőzhetsz.

A gyakori kézmosás nagyon fontos, de gondolom ezt tudod. Esetleg próbálj meg sok fokhagymát enni, nagyon jó féreghajtó hatása van.

2010. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ezt bárkitől elkaphattad, elég ha megfogtál egy kilincset, amit fertőzött ember fogott.
2010. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen most olvastam a fokhagymát meg kézmosást és most állok neki ágyneműt mindent magas hőfokon kimosni :(
2010. márc. 8. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, ír majd föl gyógyszert és pár nap alatt túl leszel rajta.

A féreg fertőzés nem vicc, igen komoly betegségeket is okozhat és igen, árt a magzatnak, ne kezd el magad házilag kikezelni!

2010. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de most melyik dokihoz forduljak?

akihez terhesgondozásra járok vagy háziorvos?

2010. márc. 8. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a háziorvoshoz fordulnék.
2010. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj inkább
2010. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért szégyelld magad,mert nem mered elmondani orvosnak!Miért lenne már szégyen ha cérnagilisztád van????Ez olyan hogy sok ember nem mer elmenni orvoshoz mikor fejtetve lesz...mert szégyen...az a szégyen hogy hallgatnak róla és nem mennek orvoshoz,aki tudna segíteni és elmulasztani!Én nem szégyellnék semmi ilyesmit,ez az orvos dolga,hogy segítsen,és nem az,hogy cikizzen!
2010. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia tudom hogy régi kérdés de lenne egy pár kérdésem. Voltál dokinál milyen gyógyszert kaptál ? Lett baja a gyermekednek ?
2015. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!