Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szifilisz, vagy mi a fene?

Ez szifilisz, vagy mi a fene?

Figyelt kérdés
Idén május elején zuhanyzás után észrevettem a péniszem alsó oldalán egy sebet. Rágoogle-ztam, láttam fenn képet a szifilisz 1 szakaszában keletkező sebről és kb teljesen ugyan olyan volt. Viszont semmi mást nem fedeztem fel, sem megduzzadt nyirokcsomót, semmit, csak azt a sebet(nyílt, vörös, körülötte duzzadt, nem fájdalmas,kb 5mm átmérőjű), ez a seb 1,5 hét alatt eltűnt. Azóta semmi változást nem vettem észre magamon. Kb. 5 éves korom óta 4-6-8 havonta keletkeznek a számban "sebek",melyek fájdalmasak, s néhány nap alatt elmúlnak(afta?) Nemi életet még NEM élek, tehát ezért nem értettem a sebet a péniszemen.

2015. aug. 22. 02:25
 1/9 A kérdező kommentje:
1 hét alatt tűnt el, nem másfél alatt, valamint, azért írtam a szájsebes dolgot, mert olvastam valamit arról, hogy amiatt máshol is kialakulhat seb, de ebben nem vagyok biztos.
2015. aug. 22. 02:36
 2/9 anonim ***** válasza:

hát az a seb szerintem bármitől lehet a péniszednél akár kipállástól is de ha bármi gondod lenne vagy megint meglátod hogy sebes azonnal urológus

a szádban levő sebekkel meg menj el orvoshoz ad rá valami gyógyszert, vagy fertőtlenítőt, valószínűleg afta igen, fogszabályzó viseléskor szokott kialakulni általában

2015. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orális érintkezés sem volt?


Lehet herpesz is, azt nem csak szexuális úton lehet elkapni. Bőrgyógyásztól érdemes megkérdezni mind a 2 tünetet.

2015. aug. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,orális sem volt. Néhány fogam nem teljesen szabályosan áll, lehet, hogy ettől alakul ki a számban(mindig a belső részén alakul ki, az ajkaimon soha nem volt ilyen seb)
2015. aug. 22. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
A fütyire értettem a herpeszt.
2015. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaa, értem. Nem, nem volt az sem.
2015. aug. 22. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez szifilisz, vagy mi a fene?

Idén május elején zuhanyzás után észrevettem a péniszem alsó oldalán egy sebet."


Ember!

EZ LEHET herpesz.

2015. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Az első fertőzés lezajlása ritkán lehet igen enyhe, de az esetek döntő többségében, a fertőződést követően 3-20 napon belül, égő, viszkető érzés kíséretében csoportosan elhelyezkedő hólyagok jelennek meg. Néhány nap múlva ezek nyomán fájdalmas, hámhiányos vagy fekélyes területek jelennek meg."

nekem nem volt sem hólyag, nem viszketett,meg semmi ilyesmi, mikor a seb volt, akkor pedig nem fájt, csak ott volt.

innen idéztem: [link]

2015. aug. 24. 02:08
 9/9 anonim ***** válasza:
ahelyett, hogy itt vitatkozol teljesen inkompetens emberekkel, már rég megvizsgált volna egy orvos
2015. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!