Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kezemen van körömgombám,16...

A kezemen van körömgombám,16 évesen, nagyon megvagyok ijedve tudnatok segíteni? Tovább lent

Figyelt kérdés
Eddig két körmömön volt,már 6 on van.A patikában a nailer shiftet ajánlottak megvettem,olyan nagyon nagy változást nem látok. A gomba fehér és még pici folt,egyedul egy körmomon ér a gomba a körmöm feléig.Sajnos szégyellem ezért befestem és mivel jovoheten suli ezert nem is merem lemosni és kezelni.Szüleimnek nem merek szólni kérlek irjatok megoldasokat,ne legyen koltseges.Kerel segitsetek nagyon ketsegbe vagyok esve.
2015. aug. 29. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
+most mar ilyen holyag van a kormom es az ujjam kozott remelem ertitek.
2015. aug. 29. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyenkor belakkozni. Meg kell várni, hogy teljesen meggyógyuljon. Így sose fogsz tőle megszabadulni. Kenni kell a patikában kapható szerekkel, amíg el nem múlik. Lehet, hogy egy shift nem lesz elég.
2015. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2015. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra kell elmenned, mert a gomba gyorsan terjed. A szüleidnek nem értem miért nem mersz szólni? Nem tehetsz róla. Lakkozni a beteg körmöt nem szabad.
2015. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászat, ha most azonnal nem tudsz menni, vegyél legalább a patikában körömgombára való ecsetelőt.

Fontos kezelni, ugyanis a szervezetben is elszaporodhat a gomba, amit utána csak szájon át szedhető gyógyszerrel lehet kiirtani, ami viszont nagyon nehéz és kellemetlen folyamat.

2015. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!