Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerda óta lázas vagyok...

Szerda óta lázas vagyok megvagyok fázva és bevan dagadva a torkom az orvosom írt fel augmentint. Szerintetek ennyi elég rá? Mennyi ideig kell még elviselnem vagy mikor lesz már jobb egy kicsit?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább 5 nap kell mire az antibiotikum hat, szerintem hétfőre-keddre már jobban leszel. Ha sós vízzel gargalizálsz, az is gyorsíthatja a gyógyulást, vagy ha van otthon Phlogosol oldat, vagy kamillatea.
2014. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Garatfájásra sós gargarizálás. Augmentin a bakteriális fertőzésre ill. annak kialakulása ellen van. 1-2 nap után hatnia kell.
2014. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
három napon át napi 3x 1 Cataflam csillapítja a fájdalmat, de szedni kell az antibiotikumot is
2014. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!