Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mirigylázam volt! 2hétig...

Mirigylázam volt! 2hétig tartott,1hete gyógyultam ki belőle. Az orvos azt mondta h nem ihatok alkohol egy ideig most. Az egy ideig kb mennyi idő? Most szombaton ha megyek bulizni akkor nem is lehetek kicsit spicces? 24/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha iszok lehet valami bajom?
2010. márc. 11. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy tönkremegy a májad, akkor nyugodtan igyál...
2010. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez a mononukleózis lesz. Van akinek hónapokig is rosszak utána a májeredményei.

Amúgy baromi szerencsés vagy, ha 2 hét alatt jobban érzed magad. Én 3 hétig szenvedtem tőle, alig tértem magamhoz. De másnak meg hónapokig tart maga a rosszullét is.

Nem tudom, mennyi idő után javultak a májeredményeim, de 1,5 év utáni laborleleten már nyoma se volt a betegségnek.

Viszont ez a betegség májgyulladással jár, szóval ne játssz vele! Én Hepabene kapszulát szedtem utána kb. 1 hónapig, egy természetgyógyász helyen ajánlották, ez kifejezetten a májat regenerálja. Gyógyszertárban vény nélkül kapható. Én inkább ezt ajánlom most alkohol helyett:)

És a lépedre is vigyázz, mert megrepedhet ebben a betegségben, még hónapokig ne emelj nehezet.

Szóval ha már jól is érzed magad, azért csak óvatosan.

Aztán 1-2 hónap múlva kíváncsiságból kérhetsz egy vérképet. Én nem innék semmit, amíg az nem negatív.

2010. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és szerencsés vagy az orvosoddal. Nekem semmit nem mondott a diagnózison kívül. Mindent én szedtem össze róla netről, meg orvosi könyvekből...
2010. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!