Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférgek ellen jó az alkohol...

Bélférgek ellen jó az alkohol + fokhagyma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem. Csak az ellenük kifejlesztett gyógyszer a jó.
2011. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar mentalitás... Tüsszentünk, együnk gyógyszert... Régen sem voltak gyógyszerek és sokkal egészségesebbek voltak az emberek...
2011. júl. 15. 13:58
 3/18 anonim válasza:
64%
Hát én se kísérleteznék!Nálunk a hagyma bevált a kutyánál(bocs),de szerintem itt emberről van szó.Gyógyszer kell.
2011. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem voltak egészségesebbek. És ha elhinnéd ami írtál akkor nem kérdezted volna meg.

Mondjuk kíváncsi vagyok milyen logika útján jutottál oda, hogy jó lehet rá. Tipikus magyar mentalitás. Régen is hülyék voltak az emberek....

2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy beleszólok, de RÉSZBEN egyet értek a kérdezővel.

Nem (csak) magyar, de rossz mentalitás ez a gyógyszermánia. Engem főleg az akaszt ki, ha valaki közönséges náthára gyógyszer szed.



Egyébként a bélférgek már picit komolyabb eset, arra már lehet, hogy tényleg gyógyszer kell.

2011. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én semmire se szedek szinte gyógyszert csak ha tényleg azon múlik, hogy szövődmények is kialakulhatnak és az immunrendszerem nem bír el a betegséggel. Pontosan emiatt akasztott ki a kérdező ítélkező megnyilvánulása.

Attól még, hogy nem mindenre megoldás a gyógyszer, el kell fogadni a tényt, hogy vannak dolgok amikre csak a gyógyszer a megoldás.

2011. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

El.

De nem egy enyhébb fejfájára, nem torokfájás+orrfolyásra (láz nélküli, enyhe, közönséges nátha) stb...

Sok ember mindenre gyógyszert szed.

Mikor a természet tárában és nagyanyáink módszerei között sok dolgot találunk, ami segít a szervezetnek legyőzni a tünetek forrását.

2011. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Pontosan arra gondoltam hogy mindenre gyógyszert szed a magyar nép. Nem véletlen hoztam fel példának a náthát. Természetesen vannak dolgok amire gyógyszer kell, de ha van természetes megoldás valamire, akkor felesleges mindjárt tömni az egész családot minden sz.arral, antibiotikumon élnek az emberek és ha tényleg antibiotikumra van szükség már immunis rá a szervezet. Lehet engem fikázni hogy honnan találtam ki ilyen f.aszságot mint a fokhagyma rengeteg helyen ezt olvastam, amúgy meg nem hiszem hogy ez a veszély fenyeget, hogy ilyen gond lenne, csak érdeklődtem. Mint sikeresen kiderült érdemes volt... Az egyik kommentelőt idézve akkor is hülyék voltak az emberek meg MOST IS! Hajrá magyarok! Gyógyszergyártó iparnak is meg kell élni valamiből! :)

(Tisztelet a kiételnek)

2011. júl. 15. 18:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a szervezet lesz immunis az antibiotikumra, hanem a baktériumok válnak ellenállóvá az antibiotikumokkal szemben.
2011. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A baktériumok meg a szervezetben vannak... Miről beszélünk?!
2011. júl. 15. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!