Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula gyulladásra dohányzás?

Mandula gyulladásra dohányzás?

Figyelt kérdés

Üdv! Igen tudom, hülye vagyok.

A helyzet az, hogy múlt héten beteg voltam, most lábaltam ki, viszont a torokfájás nem elmúlt, hanem így előrébb haladt, a mandulámig. Nincs a mandulám bedagadva, nem akkora mint egy autókerék, ilyen nagyon picit, minimálisan mintha nagyobb lenne. Piros, de csak az egyik oldalt. (A jobb oldali.) Nem fáj alapjáraton, csak nyelésnél, akkor se mindig. Nem voltam benne biztos, hogy mandula gyulladás, azt hittem, hogy csak fáj azt kész. (Tudom, hülye vagyok.) Rá dohányoztam. Utólag néztem meg, és olvastam, hogy azt tilos. A kérdésem az lenne, hogy ebből nekem lehet-e valami bajom? Elfertőzödhet-e, vagy akármi? (Már 3 napja van ez.) Észrevételem, hogy reggelente kiszáradt szájjal ébredésnél fáj, de ha dohányzok a fájdalom enyhül, van hogy szinte elmúlik. Ez evésnél is így van. Ha eszek, 1-2 percig nem fáj. Nincs lázam, nem vagyok rosszul, tök jól vagyok, csak ez az egy tünetem van. (Meg nátha)



2015. szept. 2. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:

mutass egy olyan dohányost aki nem szivja pár napig ilyen esetekben. nem hinném hogy van ilyen...


A dohányzás am magában is hajlamosit gyulladásra , ha nincs semmi bajod

2015. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!