Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék? (Lent a kifejtés! )

Mit tehetnék? (Lent a kifejtés! )

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról van szó,szörnyen aggódom Érte.

Az egész egy náthából indult ki,amivel nem foglalkozott,nem ment orvoshoz,nem pihent,se C vitamin,pihenés,semmi. Ellenben bulizott éjjel-nappal,cigi,pia dögivel,és füvet is szívott,nem is egyszer. A náthából időközben kigyógyult,viszont az immunrendszere olyan szinten legyengült,hogy ha újból elkapna egy náthát,belehalna. Alig ehet meg valamit,folyadékok közül csak vizet ihat,szörnyen néz ki,és nagyon gyenge. Mondanám,hogy már csak önmaga árnyéka,de rosszabb a helyzet.

Mit tehetnék Érte?

(Az orvos összeállított számára egy listát arról,hogy mit fogyaszthat,s mit nem,és gyógyszeres kezelés,stb.)

De nem tudom ölbe tett kézzel nézni,ahogy szenved. :(

Valami tanács?

(Kérlek kíméljetek az olyasfajta válaszoktól,hogy szidjam le,stb,már megkapta az élettől a büntetéstét!)



2014. febr. 4. 14:27
 1/4 anonim válasza:

ha már orvos látta az már eleve könnyít a helyzetén,vagy ha ennyire rossz nézni,akkor segítsd és támogasd hogy felépüljön

a lelki támasz is kell,nem csak a testi

és vigyázz rá ha felépül

kitartást kívánok mindkettőtöknek

2014. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mellette vagyok,támogatom mindenben,amiben csak tudom. :)

2014. febr. 4. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha ennyire rossz nézni,akkor segítsd és támogasd hogy felépüljön"


Én így fogalmaznék: ha ennyire rossz nézni,akkor segítsd és támogasd hogy felépüljön az orvosi segítség ellenére is!


Mit mondott a doki, mit ehet?

2014. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"füvet is szívott,nem is egyszer." már megint az az ördögi fű :'D xd Nehogy elhidd hogy az ún."gyógyszerektől" (amiket szintetikusan állítanak elő és közük nincs a valódi gyógyszerekhez) majd meggyógyul.
2014. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!