Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel lehet a leggyorsabban...

Mivel lehet a leggyorsabban elmulasztani a náthát?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban sajnos összeszedtem egy kis náthát, a probléma ezzel csak az, hogy van egy három hónapos kisbabám és nagyon nem szeretném ha elkapná..olyan egy két napja kezdődött akkor erősen fájt a torkom. Most az elmúlt, most az orrom kezd bedugulni meg folyni. Tehát még láz ilyesmi nincs csak most kezdődik. Viszont egész nap én vagyok a kicsivel mert az apukája szinte mindig dolgozik és sajnos nem tud szabit kivenni hogy itthon legyen így nekem kell a kicsivel lennem és félek hogy elkapja..valami gyógyszer vagy házi gyógymód érdekelne ami hamar hat.Nem szoptatok így ezt a gyógyszer ajánlásnál nem kell figyelembe venni:)) mindenkinek nagyon köszönöm előre is...

2015. szept. 18. 20:08
 1/1 tancolocsiga válasza:

nekem az segitett nagyon hogy nagyon beburkolod magad egy paplanba es tobb kancso meleg teat megiszod es jol kiizzadod magad de nagyon fontos hogy nem szabad kijonni a takaro alol amikor meleged van mert akkor csak rosszabbul leszel! ugyhogy izzaszd magad meg amugy is igyal sok folyadekot, egyel amit jol esik (ilyenkor tobb kaloriara van szuksege a szervezetnek ugyhogy ilyenkor nem szabad fogyozni pl)

ilyenkor a lenyeg hogy az immunrendszeredet segitsd a virus legyozeseben, jo tudni hogy a natha elleni gyogyszerek nem segitenek a gyogyulasban csak a tuneteket enyhitik

remelem segitettem es gyogyulj!! :)

2015. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!