Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja nincs erőm semmihez,...

Pár napja nincs erőm semmihez, mióta újra visszajött a hideg, nagyon elment az életerőm:S Milyen tablettát vehetnék?

Figyelt kérdés
Néztem a magne B6-ot, de az nem kifejezetten erre megoldás. C-vitamin adott, azt elkezdem, még vmi?
2010. márc. 13. 20:59
 1/6 anonim válasza:
ne gyógyszert egyél, attól nem lesz jobb, és amúgy sem egészséges...mozogj kicsit, meg egyél sok gyümölcsöt, vitamint, attól jobb lesz, hidd el:)
2010. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
zuhanyozz naponta többször, felkelés után, meg ha hazajössz suliból/munkából, sztem az a legjobb vitaminok mellett, attól garantáltan frissebb leszel.
2010. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

áh..utálok zuhizni:D

tegnap már vettem be c-vitamint, és mondtam a páromnak h ne hozzon gyümiket, inkább valami cetebe vagy tudom is én..de mondta h az efféle vitaminokba tömegnövelőket is tesznek:O látta a dobozán vagy papírján:S

mozogni mozgok, mert a kutyusommal muszáj:)

köszi a hozzászólásokat!

tegnap olvastam h ivókúrával kell kezdeni, napi 1,5-2 liter vizet meginni. na az nálam abszolút nincs meg, lehet ez is baj.

2010. márc. 14. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hehe, a tömegnövelő tetszett. Gondolom, párod arra gondolt, hogy a Te tömeged fog tőle nőni, mint a body buildereké. :)
2010. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet:D
2010. márc. 14. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:
na már el is múlt:)
2010. márc. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!