Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jól gondolom, hogy a fű...

Jól gondolom, hogy a fű épített szét ennyire?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve bio füvezek, tudom nem kellene nem a legjobb dolog ez. Napi szinten mikor el kezdtem az elején rosszul voltam be páníkoltam halálfélelmem volt! Mintha, nem is ezen a bolygón lennénk. Na amikor már úgy az első 1-2 héten már rendszeresen elkezdtem füvezni észre vettem mintha teljesen más világ lenne már most hogy régóta csinálom rájöttem, hogy nem jó dolog már nem érzem az élet apróbb örömeit ugyan úgy mint cucc nélkül! 15 évesen kezdtem el és most 16,5 éves vagyok. Ebben a másfél év alatt rendszeresen füveztem napi szinten legalább egy pakk de volt olyan is hogy csak egy fél jutott egy napra de olyan is volt mikor 5-t vettem. Tegnap előtt kipróbáltam a kristályt is nem büszkeségből csak kíváncsiságból. Előtt is csináltam már egyszer kétszer de most egyszerűen olyan rosszul voltam üres volt a gyomrom is előtte ittam 2 pohár sima üdítőt és egyből kis is jött belőlem. Mit egyek ha egyátalán nincs étvágyam? Hogy szokjak le erről a szarról? Vagy legalább hogy legyek annyira jobban, hogy egyek annyit hogy ne legyen üres a gyomrom? Így üres állapotban is olyan furának érzem kb 2-3 napja nem ettem semmit mert semmi étvágyam!

Vagy ezek lehet, hogy az elvonási tünetek mert 2 napja nem tudtam szerezni tegnap szerencsére nem bírtam de sajnos tudom ha van hely akkor megyek oda :(


2015. szept. 24. 06:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és mindez mellet 2 napja nem aludtam!
2015. szept. 24. 06:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy a fű még csak nem is okoz kémiai függőséget! Ti tinik, egyszerűen nem ismertek határokat, mindent túlzásba visztek, mindenből egyre többet akartok, nem vagytok képesek alkalomszerűen élvezni az élvezeti cikkeket, nektek mindenből sok kell és minden nap...


mindennek megvan a maga helye és ideje és a füvezésé biztosan nem a 15 éves kor. Elhiszem, hogy komoly problémáid vannak, nyilván baj van a családodban, ha másfél éve nem tűnt fel nekik semmi, de talán fel tudod fogni, hogy most cseszed szét a jövődet, örökre.Ha tenni akarsz magadért valamit, akkor még ma vagy holnap húzzál el a sulid pszichológusához és kérj tőle segítséget, különben 2 év múlva az utcán fetrengő, drogfüggő csöves kis szar leszel. Most még időben vagy bármihez, simán változtathatsz.

2015. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Fű és fű közt is van azért különbség. Mondani szokás, hogy az olcsó szutykok szarok. Egyik ismerős valami olcsó pénzen vett nagy mennyiségben herbált. Gondolhatod, "hatalmas" élmény lehetett. Egyébként távol álljon tőlem a drogozás, -bár én a füvet nem is sorolnám oda- de ilyet nem hallottam még, hogy valaki ennyire rosszul legyen a fűtől. Lehet, tényleg nem jól bírja a THC-t a szervezeted, aztán így reagál rá. Lehet, ha talán egy hétig tiszta maradsz és megszűnnek a panaszok, akkor ott a pont: a fű okozza ezt.
2015. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hamár ennyire muszáj, szívjál rendes füvet ne ezt a szintetikus szart.
2015. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Horváth tobert válasza:

BIO FŰ! Ezt írja! Semmi köze a fűhöz!

Sajnos a tüneteid tipikusak! Fordulj szakemberhez! Drogambullancia!

Szólj a szüleidnek a problémádról és fontos az orvos ill a pszichológus!

Ne aggódj ők sajnos napi szinten látnak hozzád hasonló eseteket, tudni fogják mit kell tenni!

2015. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jól elkúrtál magaddal, hozzá se kellett volna fogni. Ha még maradt pár agysejted, sürgősen sétálj be a drogambulanciára, mert komoly bajba kerülsz.

Nem kellett volna hozzányúlni ehhez a szintetikus rohadt méreghez. Szívtál volna igazi füvet.

2015. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azon senki nem akad fent, hogy kristakyt is kipróbált? legközelebb mi jon? kokain?

sürgősen fordulj segítségert..

2015. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És hogy csinálod,hogy nem jönnek rá szüleid?Nappali iskolába jársz?Mi lesz veled így?Ballagj be az önkormányzathoz, keress egy gyermekvédelmist és kérj segítséget.Ő nem fog lehordani és segít, pszichológust és szakrendelést ajánlani neked.Szedd össze magad mert a jövöd a tét.Hajrá.
2015. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a maga helye és ideje, és az az egyetem
2015. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy előre lépés történt az életembe! Elhatároztam, hogy nekem már nem kell az a SZAR!

Már 4 napja tiszta vagyok élem az életem teljesen más minden vannak napjaim boldog vagyok nem csak a drog uralja az életem! Már van annyi akarat erőm is szerencsére, hogy ha előttem szívják nem kell pedig eddig a falat kapartam volna! Rájöttem rengeteg pénzem megmarad spórólok amit mára is el tudok költeni

2015. szept. 28. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!