Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tripperel kezeltek elmult...

Mr. versace kérdése:

Tripperel kezeltek elmult Majus11en vetek vert hiv stb negativ Junius 5en vettek ujra vert monta doki ha gond van akkor telefonal ma julius13 nem hivot Akkor gondolom oke. augstus1. csinalnak utolso tesztet akkor oke 12hetre felek lehet gond van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
irjon mar valaki ez miatt depreszios lettem meg van ugy h hirtelen viszket a borom bepirosodik majd hojag leszz hirtelen lemulik 1,2 oran belul
2012. júl. 13. 23:23
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kellett volna össze-vissza gumi nélkül kefélni, nem lenne gond.


amúgy hívd fel a dokit, gondolom, jobban tudja, mint itt bárki.

2012. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet ez alergia is ? meg meg is voltam fazva kb ojan masfel hetre ra ugy kezdodott vasarnap voltam az illetövel es csütörtökön erztem mar csipett a vizeletem meg fojasom volt nyakos szeru megalapitoottak tripperem volt kaptam injekciot meg gyogyszert antibiotikumot el is mult a tripper utanna meg lepedekes lett a nyelvem azt monta doki az antibiotikumtol lehet.a nyelvem is meggyogyult vettek vert szifilidz hiv stb neztek negativ lett ez volt majus 11en junius 5en ujra vettek vert monta a doki ha gond lenne telefonal azota eltelt több mint 1 honap ma julius 13. van nem csörgött akkor gondolom nincs gond csak agusztus 1en vesznek utoljara vert akkor lessz meg a 12 het ha ez a teszt is oke akkor kizrjak a hiv szifilisz lehetöseget.nagyon felek lehet baj lessz?
2012. júl. 13. 23:34
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem volt hidegrazasom hasmenesem gyengeseg lazam nem fajta torkom van etvagyam rendesen es meg hiztam is de akkor is felek
2012. júl. 13. 23:42
 5/5 Yngve ***** válasza:
jaj mi lenne ha szex helyett inkább iskolába járnál többet? vérzik a szemem, szinte egy mondatod sem helyes, hemzseg a helyesírási hibáktól, ez szégyen :(
2013. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!