Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet? Tegnap óta hörgök.

Ez mi lehet? Tegnap óta hörgök.

Figyelt kérdés
Egy hete náthával kezdődött, az 2-3 nap alatt elmúlt gyógyszer hatására. Aztán elkezdett fájni a torkom, azóta is rettenetesen fáj, bármit veszek be, bármit iszok (gyógyteákat próbáltam), és nagyon csúnyán köhögök, tegnap este óta pedig állandóan hörgök, ahogy levegőt veszek vagy kifújom. :S Nagyon rossz, és keddig dokihoz sem tudok menni. Mi lehet ez?
2010. márc. 14. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy csütörtökön voltam orvosnál, megnézte a torkom, és rálegyintett, hogy nem vészes, szedjek köptetőt (de nem írt fel semmit). Lázam is volt 4-5 napig, de az már elmúlt, csak enyhe hőemelkedésem van (37.1-2).
2010. márc. 14. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős köptetőt szedj.Nekem is volt ilyen.Nekem a Stodal vált be.Nem kell aggódnod, de kedden azért menj vissza a dokidhoz.Jobbulást kívánok!
2010. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ügyeletes gyógyszertárból szerezz be köptetőt,pl.Rinatiol,Robitussin.A stodal szerintem azért nem jó ebben az esetben mert pár nap kell neki mire kifejti a hatását.Kedden menj vissza az orvoshoz hogy halgasson meg.Jobbulást! :)
2010. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!