Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fokhagyma főzve is immunerős...

A fokhagyma főzve is immunerősítő vagy inkább nyersen?

Figyelt kérdés
Most immunerősítek ezerrel, gondolom nyersen hatékonyabb, de főzve ételben is hatásos?
2015. szept. 29. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem csak nyersen.
2015. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak nyersen. Minden csak úgy, kivéve a paradicsom.
2015. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a vírus fog elmenekülni előlem. :D
2015. szept. 29. 12:59
 4/9 anonim válasza:

Főzve van, akinél hasmenést okoz. Nyersen és pirítva a legjobb az illata.


#2, miért, mi a baj a paradicsommal? Tedd hozzá, hogy ez egy általad preferált, szubjektív ízlésvilág. Jó nyersen a paradicsom spagettire, májkrémhez. Ezt a nyers dolgot meg nyugodtan el lehet felejteni, az ember agya azért tudott 100gr fölé fejlődni, mert a fehérjét be tudta vinni sütve, főzve (tűz felfedezése), nyers kajákon élve még mindig előember-szinten lennénk. Erről persze gondosan hallgattok. Sokkal több tápanyag hasznosul a főtt zöldségből, húsból, mint a nyersből. Miért? Mert többet és joban tud belőlük elraktározni a szervezet, megemésztésük is könnyebben megy a gyomornak, bélrendszernek. Több nyomelem és vitamin hasznosul így, mint amennyi a hőkezelés által elvész! Természetesen teljesen feleslegesen ugattam el most ezt itt, úgy is megingathatatlanul tartja magát a dogma, hogy az a jó, ami nyers...

2015. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
1000
2015. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én most SOS immunrendszert erősítek, hogy minél hamarabb kiűzzem a vírust a szervezetemből. Úgy enném ahogy a leghatékonyabb.
2015. szept. 29. 13:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Vettem gyömbért, áfonyát, hagymát, grapefruitot, mézet, mandulát. Egész nap eszem.
2015. szept. 29. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:

egyél sok c vitaminban gazdag ételt.

Meleg teát, sokat

2015. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálok... a meleg most nem jó.
2015. szept. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!