Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfáztam és elkezdett fájni...

Felfáztam és elkezdett fájni a hasam/oldalam, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem túl durván ,nem pisilek vért, csípni is csak a végén csíp, de tegnap éjjel arra ébredtem hogy borzasztóan fáj elől a köldököm vonalában jobb oldalt a hasam. Először azt olvastam hogy az a vese lesz de az hátul van, itt meg a hasamnál fáj. Estétől folyamatosan sajgott de éjjel egy jó fél óráig csak nyöszörögni és hemperegni tudtam a fájdalomtól, aztán alábbhagyott és el tudtam aludni de még mindig érzem.
2015. okt. 6. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Emésztésed rendben? Mikor volt utóljára székeleted?
2015. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Emésztésem oké és tegnap.
2015. okt. 7. 07:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor olyan komoly baj nem lehet. De ettől függetlenül azért figyelgesd, időnként tapogasd meg jobb oldalt az alhasad, és ha fáj, akkor azonnal menj az ügyeletre. Ha nem múlik legkésőbb 3 napon belül, akkor pedig a háziorvoshoz.

Jobbulást!

2015. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!