Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnatok segiteni? Fontos!

Tudnatok segiteni? Fontos!

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy fel even at antibiotikumot szedtem mert allandoan torokgyulladasom volt. Voltam allergologushoz. Azota szedtem injekciot, masodik alkalomkor mar az injekciora is allergias lettem. Most szedek egy masik vakcinat, orvos azt mondta hogy ezen kivul mar csak valami fajdalmas injekcio segithet valami transzplantacio vagy mi, de lehet rosszul halottam / felre ertettem. Szoval allandoan gyengyul az immunrendszerem vagy mi. Elegge megillyeszt ez a helyzet. Valaki valamit tud mondani?

2015. okt. 9. 00:38
 1/1 Amarok Tonrar ***** válasza:

Torokgyulladásra fél éves antibiotikum kúra? Csoda, hogy élsz... vagy az orvos diagnosztizált félre, vagy nem mondod el a valódi betegségedet.


"Szoval allandoan gyengyul az immunrendszerem vagy mi."

Fél évnyi antibiotikum után van neked olyanod egyáltalán...?

2015. okt. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!