Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hypot használt már valaki...

Hypot használt már valaki körömgombára?

Figyelt kérdés
Rengeteg módszert kipróbáltam már,de semmi nem használt. Lézeres eltávolítás is volt,de az is kidobott pénz volt(több ,mint 100 ezer).

2015. okt. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Loceryl lakkot próbáltad már? A házi praktikák biztos nem jók semmire. Férjemnek a Nailner stift nem volt jó, de a Loceryllel szépen nő le.
2015. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél rá a gyógyszertárban ecsetetlős kezelést. drága, de jobban használ.
2015. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Isten ments Hypót tenni a körmödre, szétma a bőröd, még ekcémát is kaphatsz tőle.

Bőrgyógyásznál voltál már? Szedtél gyógyszert rá?

2015. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a Naloc használt, pedig már hosszában szét volt repedve a lábamon a köröm. Drága és hosszadalmas, de megérte.
2015. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem érdemes kipróálni a teafaolajat, nem drága, nekem használt. Nailner stiftet használtam többször, de ha elfelejtettem kezelni, állandóan kiújult, a teafaolajat naponta egyszer használtam és elmúlt a gomba.
2015. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!