Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék a köhögésem ellen?

Mit tehetnék a köhögésem ellen?

Figyelt kérdés

Már kb. 1-1,5 éve köhögök fel váladékot a torkomról, nem tudom mit tegyek, mivel már gyógyszert kaptam és az jó is volt a légcsövemben lévő váladékra, mert akkor elmúlt. Van allergiám is elvileg, viszont mikor elkezdtem szedni az allergiagyógyszerem, megint kijött ez probléma. Nem tudom, hogy mit tegyek ez ügyben.

Ha jól emlékszem az allergiagyógyszert szednem kell.



2015. okt. 17. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Allergiagyógyszer hosszútávon veszélyes, azt csak akkor szabad szedni ha teljesen biztos, hogy alergia miatt köhögsz, és ha már a tünetek nagyon erösek.


Volt kardiológia vizsgálatod? AZ is egy fontos, ha folyadék van a tüdödbe mitöl keletkezik. Vagy csak a légcsöre van lerakodva állandóan valami? Mindenképpen kellene egy fül, orr gégésszel beszélned.

2015. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos?
2015. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a légcsövemre volt lerakódva, erre a tünetre írt fel a fül-orr-gégész gyógyszert.
2015. okt. 18. 05:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, higy refluxos vagyok-e. Most hallok erről a dologról először.
2015. okt. 18. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!