Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgy hallottam, hogy a fürdőszo...

Úgy hallottam, hogy a fürdőszobában található fekete penésznek a neve Aspergilus Niger gomba, igaz, és ha közelről belélegzi az ember akkor elkaphatja a fertőzést?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem szeretném elkapni úgy tudom halálos is lehet!!

2015. nov. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hívják, de tököm kivan, hogy csak én takarítom ezt a szart, mert a lakótársam fütyül rá, és most már az ő flakonjai mögött direkt meg szoktam hagyni a polcon, de azt azért nem akarnám, hogy meghaljon tőle...
2015. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a spórák megtelepednek a tüdőben, akkor lehet komoly gond. Megfelelően szellőztetni kell a helyiséget és hipós törlést kell alkalmazni az érintett helyen.
2015. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenki meghalna a falpenésztől, akkor nem sok ember lenne életben a bolygón...
2015. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem mondtam h mindenki meghal okoska de köszi a normál választ!
2015. nov. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!