Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a baj? Össze nem...

Mi lehet a baj? Össze nem függő enyhe fertőzések, állandó láz 2 hete!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát, 4 hete elkezdtem nagyon nagyon fáradtnak érezni magamat, ráfogtam a sok tanulásra eleinte.. Majd sokszor tapasztaltam lázat, hőemelkedést. Ezt betudtam annak, hogy afta volt a számban, így a gyulladás miatt lehet. Ezután hólyaghurutot kaptam, ami miatt nem aggódtam, mivel érzékeny vagyok ilyenekre, de általában gyorsan el is múlik, nos, most nem múlt. 2 hete folyamatosan mérem a lázam, reggel, napközben este, és mindegy egyes mérésnél, minimum 37,4 volt, ami nálam különösen nem normális, mivel bármikor mértem 36,3 felé nem ment eddig. Van valami ötletetek, hogy ez mitől lehet? Leszoktam a dohányzásról nem régen, egészségesen is eszem, és a terhesség is kizárva, szóval az sem okozhatja, ha valaki erre gondolna. Válaszotokat előre is köszönöm, sokat segítene, ha tudnám merre tapogassak, vagy hogy érdemes-e orvoshoz, avagy teljes kivizsgálásra menni vele.
2015. szept. 28. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes a körzeti orvoshoz, aki elküldhet laborba, tüdőszűrésre, fogorvoshoz, gégészhez, nőgyógyászhoz, esetleg adhat antibiotikumot, hátha az véget vet neki, akármi is volt. Ha minden negatív, akkor meg nem törődni vele, ez nem láz, ez hőemelkedés, abból se magas.
2015. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holyaghuruttal voltál orvosnál? Mert nálam igy volt, hogy hol előjött, hol elmult aztán egyszer hajnal 2kor keltem rá megint, vért pisiltem. Ügyelet lett a vége. Ha most nem is érzed akkor érdemes lenne orvoshoz fordulni. Próbálj másik lázmérőt. Illetve menstruáció idején illetve elötte emelkedik a hőmérséklet a peteérés miatt. 38foktól beszélhetünk lázról, de komoly láz 39foktól, a test nem bírja a tartós lázat. A fáradékonyságot vashiány is okozhatja. Cékla, máj viszonylag sokat tartalmaz.
2015. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap mindenképp elmegyek hozzá! Igazából nekem az a furcsa, hogy egyáltalán nem vagyok betegeskedő típus, most mégis folyamatosan egymás után jönnek a fertőzések, gyulladások. Remélem tényleg kiderül mi lehet a baj, mégegyszer köszönöm.
2015. szept. 28. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Nem, nem voltam még vele, gondoltam magától elmúlik, csak anyukám tanácsolt valami gyümölcslét (magyarul nemtudom a nevét, svédül tranbär) szóval ez elvileg erre nagyon jó, most azt iszok sokat. Voltam vérvételen még 2 hónapja, akkor minden rendben volt ott. De lehet valami történt, és nem ártana mégegyszer. Köszönöm a válaszod!
2015. szept. 28. 22:11
 5/6 A kérdező kommentje:
** a növény, aminek nem tudtam a magyar nevét, a tőzegáfonya
2015. szept. 28. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy én most voltam nemrég dokinál, görcsölt a hasam, negatív vizeletteszt, rá következő vasárnap SBO-n kötöttem ki. A vizeletem 3keresztes, húgyúti fertőzés, ugy, h nem volt sürü vizelési ingerem. Meg volt mellé egy 5x3,5x4,5 centis cisztám. Amit szintén akkor derítettek ki(márciusban voltam utoljára dokinál). Amugy én sem vagyok beteges típusú, de érdemes felkeresni az orvost. Lehet, hogy a tőzegáfonya csak enyhít valamit rajta. Gyógyulj meg :)
2015. szept. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!