Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ciki ha bekakáltam?

Ciki ha bekakáltam?

Figyelt kérdés

Ez lehet hogy furcsán hangzott>< 16 éves lány vagyok, és az a helyzet hogy szerintem összeszedtem valami bajt mert borzalmasan rámjött a hasmenés a buszon.Sokszor ment már a hasam, de ennyire még soha nem volt rossz... és akármennyire is siettem haza, egyszer csak azt éreztem hogy nem birom tovább és "beszartam".

Hát én majd' elsüllyedek szégyenemben.Szerintem ovis lehettem amikor utoljára ilyen történt, el se tudom képzelni hogy most ez hogy sikerült... ráadásul lány vagyok! Eléggé rosszul érzem magam emiatt, borzalmasan szégyellem magam.

Előfurdult már hasonló valakivel?



2015. nov. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gáz.. pff.. haha
2015. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén, mikor még csak a főcímet olvastam, először felnevettem, azt hittem valaki egy vicces történetet akar megsoztani.

De szóval ez mindenkivel megesett már, nekem volt olyan időszakom, amikor naponta kétszer kellett gatyát cserélnem. (Azt hittem csak fingok, aztán kicsúszott a nyele.)

Nincs benne semmi gáz vagy szégyellnivaló, sokakkal megtörtént már.

2015. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkivel megeshet:


https://www.youtube.com/watch?v=hNuwdS88gvI


:)


(Mielőtt valaki oltogatná a videót, vannak jó gondolatai ennek az embernek, és őszintén beszél.)

2015. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megesik
2015. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mert ez egy egészségügyi probléma. Nem arról van szó, hogy te akartál mindenki előtt odatojni az ülésre, hanem arról, hogy valamit összeszedtél, amitől hasmnenésed volt és megesett a baj.


Egyébként már hazafelé menet volál vagy a buszon? Valaki látta? Ha csak te tudod, akkor végképp ne szégyenkezz. Hazamentél és kimostad, paff. Én is jártam már így, megesik. Semmi baj.

2015. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha valaki látta, akkor az előtt elég ciki lehetett

vagy ha a buszon voltál, összekented az ülést?


de amúgy nem ciki, egyszer velem is történt , hogy elkaptam egy hányós-hasmenéses vírust, és hányás közben összefo*tam magam xD

2015. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Nem ciki. Bárkivel előfordulhat. Arra meg, hogy ki mit gondol, ne adj semmit. Állati kellemetlen lehetett, de meg nem történté tenni nem tudod. Látták sokan? Velem valamikor egy nyári napközis táborban esett meg, hogy mennem kellett, de olyan mocskosak voltak a WC-k, hogy undorodtam leülni bármelyikre is. Egész nap visszatartottam, de hazafelé, úgy 100-150 méterre a lakásunktól nem bírtam tovább. Be a gatyába! Nem volt belőle semmi probléma otthon.
2015. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huh akkor jó:D a kommentek alapján már inkább vicces így visszagondolni rá xD

Egyébként senki nem látta, a buszon éreztem, próbáltam tartani de csak az utcánkig sikerült, pár méterre voltam a házunktól>< szerencsére senki nem járt arra, meg koromsötét is volt

2015. nov. 11. 19:37
 9/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Akkor ezután ne rágódj ezen. Lehet, hogy senki nem vette észre.
2015. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!