Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hánytatok már nyilvános...

Hánytatok már nyilvános helyen? Hogy tudtátok elfelejteni?

Figyelt kérdés
És hányás közben szokta fogni a párotok vagy valaki a fejetek? Nem ciki neketek, hogy öklendeztek meg minden és közbe meg látja valaki és ki tudja mire gondol? Mondjuk nekem elég ciki, mert elég hangosan hányok:S

2013. máj. 2. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nappal hánynék az brutál ciki lenne. De eddig csak este hánytam közterületen. nekem csak a hajamat fogták h ne hányjam le. :-D én nem tartottam gáznak ugyanis házibuli volt és sokan voltak olyanok akik részegek voltak. De már elég rég hánytam piától már jól bírom :-D

19L

2013. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hányok, akkor hagyjanak békén, egyébként is rühellem ha hozzámérnek, miközben beteg vagyok. Ha hányingerem van, igyekszem eldugott helyet keresni, vagy egy kukát legalább. Ha erre nincs idő, akkor ott ahol vagyok, de a többiek nyugodtan nézzenek másfelé, fogják be a fülüket, meg hasonlók. Én még a saját hányásom hangjától is hányingert kapok, meg másétól is :D

Rosszul lettél, ez van, mindenkivel előfordul.

Csak ha már van nálad zacskó, ne csináld azt, mint barátom egy évfolyamtársa: doga közben belehányt egy zacskóba, majd letette a földre... képzelheted... XD

2013. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére mindig kibírtam valahogy hazáig! Kivéve a szalagavatómat! :D Szalagtűzés után, már tánc ruhában szakadó esőben kint sétáltam a levegőn akkori barátommal! Bíztam benne hogy a friss levegő jót tesz! Miután hánytam jobban is lettem!

Én sosem figyelem meg mennyire hangosan hányok.. nem azzal vagyok elfoglalva! :D

2013. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hanytam amr heven villamoson ejszakain midnehol.:Dde rafogom arra hogy bevoltam baszva es leszarom.meg ugyse talalkozok sohatobbet azokkal az emberekkel. es kit erdekel mit gondol?amugy eg valoszinuleg azt gondolja hogy nezd, valaki hany...
2013. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Alkeszok...
2013. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hánytam. Egyszer volt egy hányós vírus, igen könnyen elkapta az ember.:(

Reggel mentem melóba, a megszokott buszjáraton. Rámjött a hányinger. Az volt a szerencsém, hogy már épp állt be a megállóba a busz, és éppcsak le tudtam ugrani, és már jött is. Egy egész busznyi ember előtt. Ráadásul éveken keresztül ugyan azokkal az emberekkel jártam még reggelente egy buszon dolgozni, de ez van, nem tehettem róla. Bár azt hiszem nem mondanám ilyen könnyedén, ha a busz nem áll be a megállóba pont, mert akkor a buszon taccsolok ki. Na, az már valóban durva lett volna, ugyanis azon a járaton annyira sokan szoktak lenni, hogy egy gombostűt nem lehet leejteni. Tehát kizárt dolog lett volna, hogy ne találjak el valakit.

2013. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy kórház előtt. Tüdőgyulladásom volt, röntgenre mentem, és a buszról szálltam le. Ha van ember, aki bírja a a buszozást, az én vagyok, de most ez nem jött össze. Kulturáltan kiálltam a buszmegálló mellé, kb 20-30 ember láthatott, de rohadtul nem érdekelt, látták rajtam, hogy nem azért vagyok rosszul, mert ittam.
2013. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen. Én mindegyik alkalommal figyeltem arra, hogy egy személy se maradjon le az eseményről. Felejthetetlen élmények.

:)

2015. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsi koromban, másodikos voltam amikor órán lehánytam az olvasókönyvemet.:D Annyira hírtelen jött, és reménykedtem, hogy megúszom, így kimenni se volt időm, pedig nem volatm jól már előtte se. Nem volt ,,annyira nagy szám", így felnőtt szemmel nézve, gyerek voltam még, annyi idősen ez gyakran előfordul, bekaptam valami kis vírust, de amire apám értem jött már jobban is voltam, csak nagyon cikinek éreztem akkor az egészet.

Aztán kb. másfél évvel ezelőtt , nyáron majdnem a buszon hánytam, de szerencsére kibírtam addig amíg leszállok, aztán az utcán hánytam bele egy szatyorba, ami épp nálam volt.:D Szintén beteg voltam, és amíg ültem a buszon ,,elvoltam", de aztán ahogy felálltam és leszálltam, felkavarodott a gyomrom, és jött is. Szerencsére pont elsétált már előttem az a kb. 2-3 ember, akik velem együtt leszálltak, így nem gondolom szerencsére, hogy bárki észrevette volna, mivel alapból halkan hányok, és be is ugrottam egy bokor mögé. Megoldottam, zacsi nem volt nálam, mert mikor elindultam még jól voltam, így egy szatyrot, ami pont volt nálam kaptam telibe. Sokkal jobban lettem, de belegondoltam abba, hogy mi lett volna, ha 1 perccel előtte jön rám.

2017. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!