Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött?

Lehetek HIV fertőzött?

Figyelt kérdés
Tehát,ha csak orális szex volt és használtam gumit,attól még lehetek fertőzött? A csaj szájában nem tudom,hogy volt e seb,nem hiszem de lehetett,de nincs kizárva,olyan lehetséges,hogy aktus közben a nyál valahogy bekerült az óvszer alá és a péniszen vagy egy kis mikrosérülésen keresztül megfertőzött? Nem tudom,hogy a csaj fertőzött volt e,egyéjszakás volt,mondhatni,de igy lehetséges,hogy elkaptam? Tehát,tegyük fel fertőzött volt,tegyük fel seb volt a szájában,igy megfertőzhetett valahogy? Ennek már fél éve,az aktus után nem tapasztaltam semmi lázat vagy valamit rövid és hosszú idő elteltével sem,sőt beteg sem voltam még azóta,de olvastam,hogy ez sok mindenkinél nem is szokott jelentkezni,mármint a tünetek...túlparázom,lehet,de kellene egy kis nyugtatás. Óvszer végig volt rajtam...

2015. nov. 15. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lettél HIV fertőzött.
2015. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem kizárt hogy feetőzött legyél. De hogy megnyugodj menj el szűrésre. Vagy véradásra. Véradás alkalmával értesítenek ha baj van.
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"Tehát,ha csak orális szex volt és használtam gumit,attól még lehetek fertőzött?" Nem, ha az óvszer nem volt lyukas.


"olyan lehetséges,hogy aktus közben a nyál valahogy bekerült az óvszer alá és a péniszen vagy egy kis mikrosérülésen keresztül megfertőzött?" Nem. A lottóötös valószínűbb.

2015. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor felraktam,még lankadva volt,elkezdett sz*pni,de mivel ilyenkor még nincs erekció,kicsit össze is volt menve,szinte az egész a szájában volt és lehet a péniszem tövénél bekerülhetett az óvszer alá egy kis nyál...ez biztos nem jelent veszélyt ha bekerül a koton alá?
2015. nov. 15. 22:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Aktus elején lekerült egy kis időre az óvszer,ezalatt nem volt semmi,még kicsit lankadt volt de már nem annyira és az egész péniszem enyhén nedves volt,ez lehetett a nyála ami bekerült oda vagy csak simán előváladék?
2015. nov. 15. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked nem való az alkalmi kapcsolat. :D Egyébként inkább ilyen legyél, mint egy fűvel-fával hímprosti. Írták előttem, az ötös lottó megnyerése is valószínűbb annál, minthogy bármit elkaptál volna. Ha pesti vagy írj rám, adok részletes elérhetőséget és leírást ingyenes szűrővizsgálathoz.
2015. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,csak hogy megnyugodjak?:D Amúgy kösz,de nem vagyok pesti,elhiszem,hogy tiszta vagyok,most hogy már elég mindent tudok,megnyugodtam,vigyázni fogok,néhány alkalmi belefér,ha védekezek.
2015. nov. 16. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy elkaptad. Bár képzelődéstől még nem lehetsz écces
2016. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!