Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Előfordulhat, hogy ez agyhárty...

Előfordulhat, hogy ez agyhártyagyulladás? (lent)

Figyelt kérdés
Ma délelőtt óta nagyon fáj hátul a nyakam, amúgy is szokott, de ennyire még soha. Az egész tarkóm fáj, egészen a fejem aljáig. Lázas szerintem nem vagyok. Levert vagyok, hányingerem is van. Kedvetlen vagyok egész nap, bár reggel amúgy is elrontották a kedvem, így a sírásnak tudtam be a fejfájást, de utánaolvastam, és kicsit kétségbe estem. Nem sokat aludtam, így meglehetősen aluszékony vagyok, pár órákat tudok, aztán felébredek. Pár napja sok apró viszkető kiütésem is van, lehet inkább ehhez van köze?
2015. nov. 27. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mivel nincs lázad. Az agyhártyagyulladásnak nem tarkó f á j d a l o m a tünete, hanem tarkó k ö t ö t t s é g, vagyis hogy a fejed nem tudod a nyakadhoz képest mozgatni.
2015. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!