Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet agyhártyagyulladás...

Ez lehet agyhártyagyulladás vagy talyog? (SŰRGŐS)

Figyelt kérdés
Egy hete van hanyingeres feszulos fejfajasom, de ma tarkotajon tompan nagyon fájt... A fajdalomcsillapitok hatottak, és lazam semmikor sem volt, sőt 36.6C. Fontos meg megjegyezném, hogy szinte csak jobb oldalon fáj a fejem és a lábam. 2 napja szedek ciprofloxacin antibiotikumot ami az agyhartyagyull.kiváltó bakteriumokra erős hatású... Neisseria meningitidis, hemopfilus influenzae, pneomoccocus. Arcureggyulladasom van régóta és pár napja vervoros torokgyulladas és nyirokcsomo duzzanat. 2hetes ct és mr szerint folyadek van az arcuregemben de daganat és egyéb elváltozás nincs a fejemben. Azonnali vizelet vizsgalatnal minden érték norm volt. van esély, hogy agyhartyagyulladasom van?
2013. nov. 16. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit hipochonder?

Egyáltalán minek szedsz csak úgy be antibiotikumot? Tedd el azokat a gyógyszereket, nyisd ki az ablakot, szívj pár mély levegőt és menjél aludni.

Hallod, ha én számolnám, hányszor szorított a fejem, tarkóm, tüdőm vesém akármim...:D Ezek mind nem jelentenek semmit, max annyit hogy dolgozik a tested, nadehát az mindig dolgozik. Mert épp kaját emészt, f!ngani készül, vagy jön a hidegfront. Tényleg, jön a hidegfront, az egész háznak fáj a feje, lehet neked is ez a bajod. Mindenesetre nem kell mindenféle gyógyszert bevegyél, max algoflexet. Jah és az orvosokat se kéne boldogítanod, hogy ilyesmikre CT-t kérsz meg ilyenek...:D Szóval na. Legyél már normális. Én se vagyok az mert még itt lógok és válaszolgatok, de én meg aludni vagyok képtelen:D

2013. nov. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah, és te magad írod le, hogy:

1- lázad nincsen

2- antibogyóval a maradék baktériumjaid is kiölted szóval az sincs

3- ct, vizelet nem mutat semmit, ellenben:


1- hányinger, fejfájás

2- megfáztál, torokgyuszid van,

ez meg annyit jelent, hogy itt a tél, jön az influ szezon:D ennyi, ezen mindenki túlesik. ahogy jött, úgy elmúlik. edd a mebucaint, mézet, teát, algoflexet, öblögess, de ha lázad nincs akkor már úgyse lehet olyan durva. na jobbulást:)

2013. nov. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicces amit irtok :d mert tényleg annyira nincs bajom, hogy nemsokára arcureg mutetem lesz. Ja és ctnek volt ertelme... Az arcuregembe egy pontnyi hely nem volt csak egy nagy szürke paca, a másik ureg meg fekete színű volt azaz üres, egy két polipot leszámítva. Írtam is, hogy nem egy két napja van ez...
2013. nov. 16. 03:25
 4/6 A kérdező kommentje:
+ tegyük hozzá fejfajas főleg tarkotaji nem igazán van ennél a betegsegnel.
2013. nov. 16. 03:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy az ilyen hipochonderekre pazarolják a lóvét az eü-ben, más meg aki tényleg beteg hónapokat vár ezekre a drága vizsgálatokra..
2013. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Túlvariálod a dolgokat! Arcüreggyulladástól fájhat a fejed,az idegességtől,amit az "agyalásod" vált ki,akár fel is szökhet a vérnyomásod,amitől ismét csak fájhat a fejed. Először is nyugodj meg! Egy agyhártyagyulladás 1 hét alatt már kiderült volna,nem kéne itt rákérdezned.
2013. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!