Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek? Reggel arra...

Baláz$ kérdése:

Mit tegyek? Reggel arra keltem hogy nagyon faj a hasam, ittam vizet de egybol kihanytam. Reggelire haztartasi kekszet mertem enni csak de par percen belul azt is kihanytam.

Figyelt kérdés
Szentablettat is vettem be, azzal is ugyanez lett. Elozo nap nem ettem semmi furcsat. Tudnatok segiteni hogy mitevo legyek? A hasam ugyerzem kiszakad

2015. dec. 6. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el sürgősségi ügyeletre! Lehet gyomorhurut is amit kezelni kell.
2015. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan elkaptál valami vírust, ami gyomor-bél hurutot okoz. Ha van otthon Bolus adstringens, azt kell bevenni, a széntabletta is jó (legalább 4-5 szem), fekete tea, háztartási keksz, pirított kenyér vagy kétszersült, sózott főtt krumpli.
2015. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lufivid válasza:

Ha mindent kihánysz, akkor ki fogsz száradni, úgyhogy próbálj meg Daedalon-KÚPOT használni, mert azt nem tudod kihányni és csillapítja a hányingert.

Ha nagyon súlyos, akkor ügyelet!

2015. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segito valaszat! Elmentem az ugyeletre, ott mondtak hogy tegnap annyit ettem mint egy normal ember 1het alatt, es ez okozta a gyomorhurutot.
2015. dec. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!