Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nemi herpesz szájban is...

A nemi herpesz szájban is megjelenik? És a csecsemőnek át tudom adni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes vagyok, visszatérő nemi herpeszem van és a szám belsejében is szokott lenni. Amíg nem volt nemi herpeszem addig a számban se volt semmi. A rendes ajak herpesz sose jelent meg a szám külsején.


Azt tudom hogy szülésnél veszélyes, de ha már megszületett? Nem adhatok neki puszit??? Hogyan fertőz egyáltalán? Nemi nedv és nyál útján... értem de ha mondjuk adok a combjára puszit (a nemi combon is kijöhet) akkor elkapja?

Ha tegyük fel elkapja a "szájjával"...utánna kijöhet neki lent is? Vagy ahhoz lent is meg kell fertőződnie?

Tudom hogy orvos ezt jobban tudja, de hátha itt is kapok választ...köszönöm.



2015. dec. 18. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, megfertőzheted
2015. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!