Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi jó fejfájásra a gyógyszeren...

Mi jó fejfájásra a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
nagyon fáj a fejem már 2 napja, tegnap is meg ma is bevettem már gyógyszert ,de nem hat :( van vkinek vmi tippje hogyan mulasszam el?
2010. márc. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos típusú fejfájásokra például hatásos lehet a gyógymasszázs. Azonban amíg nem tudjuk, mi okozza a fájdalmat, ez csak egy ötlet.

Gyógymasszőr

2010. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor fáj az időváltozás, frontok miatt a fejem.

Napokig, elég kellemetlen.

Ilyenkor nekem sem hat egyik gyógyszer sem, ki kell bírni.

Sok folyadék, pihenés, esetleg sötét és csend. Nyilván tudod, hogy neked mihez van kedved. Én pl. sokszor max hangerőn hallgatok zenét, mert valahogy elnyomja a fejfájást. Tudom butaságnak hangzik,de ha elég hangos akkor eltereli a figyelmemet a fejfájásról.


Masszázs is segíthet, én néha masszírozom a fejem, segít elaludni is.

2010. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg bizonyos esetekben (ha nem akarsz mondjuk aludni) a kávét, vagy az erős teát tudom ajánlani. A koffein tágítja az ereket, javítja a vérkeringést. (néhány gyógyszer is tartalmazz koffeint)
2010. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg stresszes nagyon? Ajánlom, hogy pihenj, lazíts! Tegyél a homlokodra, halántékodra hideg borogatást! Ez össze fogja húzni a kitágult agyi ereket. Ha nincs otthon jégzselés tasak, akkor törj össze néhány jégkockát, tedd bele nejlonzacsiba, és rakd 3-4 percig a nyakadra, homlokodra, halántékodra. Utána tarts egy icipici szünetet, és próbáld újra! Mielőbbi gyógyulást, és pihizz sokat! :)
2010. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én vietnámi balzsammal szoktam bekenni[az olyan krém ami csip]és eltereli a figyelmem vagy megkérem valakit hogy massziroza meg
2013. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!