Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszert lehetne...

Milyen gyógyszert lehetne bevennem fejfájásra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elkaptam valami virust. Már "csak" a fejem fáj, de nagyon. Vettem panadolt, de az van ráírva, hogy 3 napig szedhető. Ja! És ami még fontos: rajta vagyunk a baba-projekten :) tehát lehet, hogy már esetleg van "vki" a pocimban > nem merek beszedni mindent össze-vissza.
2011. okt. 3. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor előszőr próbáld ki, hogy iszol egy nagy pohár vizet és menj ki sétálni a levegőre, sokszor ez is segít.
2011. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

legjobb, ha bemész egy patikába és elmondod az aggályaidat.

majdnem mindenki más-más fejfájás csillapítóra esküszik.

nekep pl az algopiryn a tökéletes, de pont azt kismamáknak nem szabad szedni.

egy szakképzett gyógyszerész remélhetőleg tudja mit ad ki.

üdv és jobbulást:))

2011. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nurofent szedheti az is, aki terhes, persze nem nyakló nélkül.

De ha neked már 3 napja fáj, akkor az már az orvos kategória.

2011. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Valószínű az lesz, hogy elmegyek a dokihoz, pedig csak végszükség esetén szoktam, de most más a helyzet így, hogy lehet kismama vagyok.

Amúgy egyfolytában iszom a mézes-citromos teát, és sajna a friss levegő se segít :(

2011. okt. 3. 09:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze a dokim is csak 10-től rendel! :(
2011. okt. 3. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!