Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Feltehetőleg rotavírusra...

Feltehetőleg rotavírusra valami segítő tipp?

Figyelt kérdés
Jó pár napja eléggé rosszul érzem magamat, tegnap már úgy éreztem estefele, hogy teljesen jól lettem, erre miután elaludtam 1 órával rá felkeltem, és olyan szinten görcsölt a hasam, hogy izzadtam, könnyeztem tőle, és ha iszok egy kortyot, vagy enni próbálok valamit ugyanez, majd egyből átmegy rajtam minden. Diétázni próbáltam, alig ettem valamit (elsősorban amit orvos mondott), de egyből átment az is rajtam. Lázam nem akar lemenni, gyógyszert próbáltak rá adni csak a gond, hogy átmegy rajtam az is egyből, és ami rosszabb, hogy minden folyadék is. Meg kissé véres is a székletem szerintem, de lehet, hogy csak el volt színeződve, nem vagyok orvos, hogy megítéljem. Illetve nem tudom, hogy ennek mennyire kéne okoznia impotenciát, a reggeli természetes merevedés is teljesen eltűnt az elmúlt pár napban. Múlt vasárnap/hétfő tájékán kezdett fájni a fejem, és lettem lázas. kedden ugyanez volt, szerdán kezdett kissé menni a hasam, de félig szilárd volt a székletem, karácsonykor pedig reggeltől kezdve voltam 24szer wc-n.
2015. dec. 26. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Irany vissza az orvoshoz!

Hasmenesre pedig vegyel szen tablettat!

2015. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy rotavírus? Véres széklet inkább bakteriális fertőzésre jellemző. Ilyen hasgörcsnél és véres székletnél, láznál vérhasra is kellene vizsgálódni (Shigella - baktérium). Menj orvoshoz még egyszer! Reggeli merevedés elmaradása teljesen természetes, ha ennyire beteg vagy.
2015. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!