Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rühesség elleni tippeket...

Rühesség elleni tippeket valaki? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok szerintetek ez hogy lehet? körübelül 3 hónapja szenvedek a Rühességben, Amikor elmentem az orvoshoz akkor volt hogy 3 hétig élősködtek bennem, sok ki ütésem volt, már aludni sem tudtam, ez mind azért volt mert azt hittem allergia.

Nos azóta el telt jó idő kaptam rá ezt a Felrázandó gyógyszer Linomentum Scabidum azt hiszem ez a neve a gyógyszernek, vagy valami hasonló. Nos a lényeg, hogy el múlt majd rá egy hétre vissza tért, ki lett mosva minden már nagyon sokszor, ki lett porszívózva a szobám, a szőnyegem, azóta kaptam új szivacsot is az ágyamra, voltam már 3x bőrgyógyásznál 1x azt mondták, hogy már el múlt amikor vakaróztam ugyan úgy.. hát vissza jött.. aztán pedig egy másik bőrgyógyászhoz mentünk el aki nagyon mogorva volt és fel írt nekem mindenféle más gyógyszert amit nem is a Rühességre szoktak adni ezt a Gyógyszertárban mondták, jó fej orvos nem de? Nem hogy segítene?? Aztán kaptam még 3 üveg Linomentum Scabidumot már több mint 20-25 üveget kaptam, kentem magam, mindig ki mostunk mindent és nem.. nem akar el múlni alig van már rajtam ki ütés de mindig jön ki újabbnál újabb, van, hogy egy el tűnik és jön annak a helyére vagy 5 új csak máshol a testemen.. nagyon örülnék ha van olyan aki több hónapja benne volt ebben..és sikerült neki meg szabadulni tőle.. (Nem vagyunk igénytelen koszosok, szép tiszta házunk van, és igényes család vagyunk naponta mosunk minden ruhát és minden mást mint minden más jó módú család.) Ja és a családban bárhol alszok, fekszek és más az én helyemen fekszik az sem kapja el! Csak bennem van a tesóim, és a szüleim sem kapják el akárhol fekszem/alszom/ülök ők is mindig ott ülnek naponta többször apám még aludni is szokott azon a helyen ahol előző nap én aludtam és nem kapja el. Tehát én ezt már nem értem egyáltalán..


Köszönöm a figyelmet, és kérlek valaki segítsen ha tud!! Nagyon meg köszönném.



#tipp #rüh #rühesség #Scabies #Rühes vagyok #Scabidum #Linomentum #Linomentum Scabidum #Rühesség elleni tippek
2015. febr. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan történt a "mindent kimostunk", de azt remélet tudod, hoyg ez legalább 60 (de inkább 90) fokos mosást jelent fertötlenítö mosószerrel, ezzel egyidejüleg az egész lakást fertötlenítöszerrel kell kezelni, különös tekintettel a szekrények belsejére is. A porszívózás nem ér semmit ez ellen.
2015. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

60 fok felett szokták mosni az én ruháimat, és van egy szárító gépünk is ami szintén 60 fok felett pörgeti a ruhát 1 órán keresztül. Azért csak meg kéne dögleniük ezeknek a nyavalyásoknak nem de?? A Szekrényemben minden ruhám ki lett mosva. De át fertőtlenítőzve nem lett. Lehetséges, hogy azt majd még meg csinálom ma. :)

De várok más tippeket is!!

2015. febr. 9. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia sajnos úgyan így vagyok én is .Elvagyok keseredve teljesen neked hogyan sikerült megszabadulnod tőle ?
2019. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!