Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bajban vagyok? Halàl...

Bajban vagyok? Halàl félelmem van a nyelvem ég es zsibbad, senki nem hallgat meg igazán es az orvos is kinevet a hiv tesztem negativ 6het utan, de mivel a tuneteim csk novemberben jelentkeztek

Figyelt kérdés
Igy a teszt teved biztos egyszer szeptemberben volt herpeszem,oktober vegen enyhe torokfajas,ekkor voltam teszten az antsz nel. De akkor negativ,utana meg fajt a nyelvem,torkom kicsit,bakteriumokra kaptam gyogyszert. A nyelvem oldala azota is faj es suru lepedekes,a kohoges visszajott. Kiutesek a kezemen az arcomon van egy ketto..kis pattanas szeru..vagy csipes lehet.
2015. dec. 27. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene tenyészteni a torkodból vett kenetet, mandulás lehetsz, vagy egyéb vírusod van. De hogy a HIVtől parázz egy kis köhögés meg nyelvfájás miatt, az túlzás. Menj el a fül-orr-gégészetre.
2015. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam,elosszor gombat tenyesztettek ki,de nem talaltak csak bakteriumokat..erre kaptam gyogyszert,a kohoges megmaradt de a nyelv egesem is..nem tudom mitol
2015. dec. 27. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyelv égése lehet gyógyszer mellékhatása, de lehet gyomorprobléma jele is.Nem vagy refluxos? Vagy a gyógyszer nem készítette ki a beleidet? Sajna az elég gyakori!

szedj probiotikumot.

2015. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola hogy refluxom lenne,a cukorbetegsegemrol tudok,de eddig nem volt ilyen gondom...jobban akkor eg,ha stresszesebb vagyok..koszonom a valaszokat
2015. dec. 27. 09:42
 5/7 evimeri ***** válasza:
Miért gondolsz HIV fertőzésre?
2015. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert augusztus vegen volt egy srac,es utana hallottam,hogy nemibeteg lehet...o meg lelepett es nem volt hajlando megmondani mi baja. Oktober vegen a teszt negativ lett 6 het utan,de ezek a tunetek november elejen kezdodtek es kb 3-4 hetig tartottak.
2015. dec. 28. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, meg kell ismételni a tesztet. Mostmár sokkal nagyobb bizonyossággal a valós állapotról tájékoztat a negatív eredmény, és akkor majd megnyugszol.
2016. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!