Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szedhetek a Béres csepp és C...

Szedhetek a Béres csepp és C vitamin mellé Supradynt vagy valami más komplexet?

Figyelt kérdés
Immunrendszeremet szeretném erősíteni mert elég gyatra minden francot elkapok.

2016. jan. 7. 19:05
 1/2 secret. válasza:

Szia.

Szerintem szedhetsz, bár inkább egy hozzáértőtől, gyógyszeréztől kérdezd meg.. biztos, ami biztos alapon.

Szerintem optimálisan hasznosulna, bár nem próbáltam, csak a Béres cseppet, c-vitaminnal.

Nekem teljesen bevált együtt, csak ez a kettő.

Az én immunrendszerem totál nullán volt, plusz volt egy nagyobb betegségem, ami által antibiotikum tömkelegét kellett ennem 8 napig, az a betegség még jobban legyengített és, ahogyan kijöttem a betegségből rögtön rá elkaptam egy hányásos-hasmenéses vírust..

Konkrétan halálfélelmem volt, annyira le voltam gyengülve.

Ennyire "sikerült" a szervezetem leépíteni..

Már több, mint 2 hónapja Béresezek, c-vitaminnal, plusz minimum 2 L vizet megiszok, és érzem magamon, hogy jobban vagyok testileg, és lelkileg is..nem fáradok el hamar, aktívabb vagyok, pozitívabb vagyok magammal, nem veszek már sok dolgot nyűgnek, amit ezek előtt annak vettem.

Tanácsolom Neked is ezeket, nekem ez bevált.


Jó egészséget kívánok Neked!


u.i. : a Béres cseppet legelőször kevés vízzel ittam. Amilyen gyorsan lement, majdnem olyan gyorsan vissza is jött... borzasztó az íze! :D

Teával szoktam meginni általában, ha esetleg te is azzal innád, akkor ne lepődj meg, de egyes teafajtáknál az alkalmazás során az oldat sötétre színeződhet, ez ártalmatlan jelenség, a tea csersavtartalma okozza csak.


Üdv. : V/23L

2016. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) az én immunrendszerem is a 0-án van, még csak 1 hete iszom a béres cseppet de már most azt érzem nem vagyok olyan fáradékony. Én is vízzel ittam de borzasztó íze volt, tömény vas. Most narancslével vagy teával iszom így annyira nem érezhető. Jobbulást kivánok neked is :)
2016. jan. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!