Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyek a legjobb immunrendszer...

Melyek a legjobb immunrendszer erősítők?

Figyelt kérdés
Nem vitaminokra gondolok, hanem, pl. Béres-csepp, meg ilyenek. Melyikek a legjobbak ezek közül?

2015. febr. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is írtad. Béres csepp. A-z.ig
2015. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annál sokkal jobb is van!! Persze, ami jó az vagy drága, vagy hizlal vagy erkölcstelen.. na ez nem olcsó, de a legjobb.
2015. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok, hogy Béres, csak gondoltam megkérdezem, mert én is csak azért ismerem mert népszerű. Amúgy gyógyszertárban lehet kapni?
2015. febr. 1. 21:55
 4/4 anonim válasza:
Viccen kívül, ha kicsit kiteszed magad a veszélynek. A túlzott védelem miatt az immunrendszered semmit sem dolgozik és "ellustul". Ha nem védekezel túlságosan jó karban tarthatod. persze nem érdekes ezzel túl sokat kísérletezni, van aki genetikailag gyengébb immunrendszerrel születik. De szerintem egy egészséges embernek jót tesz néha egy kis meghűlés.
2015. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!