Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy mulasztaható el a leghama...

Hogy mulasztaható el a leghamarabb a megfázás?

Figyelt kérdés
Megfáztam és folyik és be is van dugulva az orroom meg köhögök , és fáj a fejem. Hogyan mulaszam el a leghamarabb?Mi a legjobb módszer?
2008. szept. 16. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én rekordom: 24 óra alatt teljesen elmúlt, biorezonancia kezeléstől. De ha semmi más bajod nincsen, csak megfázás, akkor ezt a módszert nem ajánlom, mert nagyon drága. Második legjobb módszer a gyógytea, attól 4-5 nap alatt elmúlik, és nem olyan drága. Most fejből nem tudom hogy kell csinálni, de mindjárt megkérdezem ismerősömtől, és leírom.
2008. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Igyál forró mézes-gyömbér teát! (reszelt friss gyömbér gyökért és kis szárított gyömbér port kell rakni a lobogó vízbe) Ilyenkor segíthet a koplalás, ha pihensz, ha fizikailag amúgy jól vagy az intenzív sportolás is túllendíthet. Ha bírod a szaunát, az is segíthet!
2008. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat szellőztessél otthon, hogy elkerüld a felülfertőzést:az első orrfújás után tedd a kukába a zsepit! Vegyél sok C vitamint!
2008. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!