Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valamilyen gyógymód arra,...

Van valamilyen gyógymód arra, ha a torokfájás sehogy sem akar elmúlni? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hete így vagyok. Az orvos által felírt orvosságok semmit sem értek, ugyanígy a házi gyógymódok sem.


Most vagy arról van szó, hogy én vagyok a hibás, mert nem tartottam be a diétát, hanem ettem olyat is, amit talán nem kellene, és hülyén csináltam a házi gyógymódokat is, vagy alapból valami nem mindennapi betegséggel állok szemben.


Fontos lenne, hogy meggyógyuljak, de sehogy sem akar összejönni, már kezdek kétségbe esni...


2016. jan. 13. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Forró húsleves és mézes hárs, vagy kamilla tea. Nekem használt. Szerintem próbáld ki.
2016. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendben, de ezeket milyen adagokban kell fogyasztani?


Igyak meg naponta minimum 5 pohár tehát, vagy hogy van ez?

2016. jan. 13. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Van lázad? Az egész torkod fáj vagy csak egy része?

Fül-orr-gégészeten voltál? Nem lehet, hogy aphtad van?

2016. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lázam nincs, de az egész torkom fáj. Viszont ki lehet bírni, bár lehet, hogy csak hozzászoktam már...


Füll-orr-gégészeten még nem voltam. Oda kell külön beutaló, vagy a háziorvostól kell kérni?

2016. jan. 13. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Naponta én olyan két pohár teát ittam meg. Jó forrót.
2016. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló. Ha az egész fáj és egyre kevésbé, szerintem várj. Ha reggelre jobban fáj, akkor lehet, hogy kiszárad éjszaka, mézes tea, párásítás segíthet.
2016. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hmm... Na, akkor amennyi tea van a földön azt mind megiszom. :D


Egyébként torokgyulladásnál vannak olyan ételek, amiket kerülni kell?

2016. jan. 13. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában a hideg (például gyümölcslevesek) vagy ha nehezen nyelsz a nagyobb darabosabb ételek, amiket hogy úgy mondjam ideiglenesen ajánlatos félre tenni.
2016. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fokhagyma,méz,GYÖMBÉR,multivitamin,C-vitamin 1-3gramm
2016. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeket összekeverted. Az is jó, csak az íze pocsék :P Én azért nem iszom, amúgy kipróbáltam :D
2016. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!