Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg vágtam magam ezzel a...

Meg vágtam magam ezzel a pengével ami a vegenel mar rozsdás, vermergezest kaphatok - 2eve volt ket injekcio tetanuszom?

Figyelt kérdés

ket eve nyaron 2014 ben volt,hogy egy szoges kerites a labamat felsertette, ezert masnap elmentem az orvoshoz aki adott tetanuszt, majd mondta hogy megint jojjek vissza par heten beul es aztan par honap utan...az utolsora elfelejtettem elemnni. szoval kettot kaptam meg.


Most ahogy nyitottam fel a csomagot az ujjam vegebe szaladt a penge ami roszdás a vegene ,de az eleje kapta el az ujjam percet, es majdnem csak a bort vagta le..mert nagyon pici helyen verzett. Hagytam h verezzen,nyomta hogy jojjon ki a ver. majd vertotlenitettem.


Most piros az ujjam hegye mert a bort lemecettem.

lefenyepeztem a penget es az ujjamat.A penge elejen az elenel nem latom szabad szemmel hogy rozsdás lenne.


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]



2016. jan. 26. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Figyelgetni kell, ha elindul egy piros csík akkor ajánlom hogy menj el dokihoz mert lehet hogy vérmérgezésed van.
2016. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elmentem ma orvoshoz,de mondta hogy ez semmiseg. meg kaptam 2012 ben tetanuszt ami 15evig jo
2016. jan. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!