Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy 2 hét...

Miért van az, hogy 2 hét alatt már ez az 5. herpeszem?

Figyelt kérdés
Aciklovir kenőcsöt használok, ahol már kint van a herpesz, ott teszi a dolgát rendesen, gyógyítja szépen, de épphogy elmúlik, vagy visszahúzódik, a következő már kint is van egy másik helyen. Van hogy egyszerre 2 is van. Nagyon idegesítő, nem merek menni emberek közé. Mi lehet a baj? Mit tudok tenni ellene?

2016. jan. 31. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl felkereshetsz immunológust. A herpesz több vírusfajta lehet, ami elkísér végig, ha már egyszer bent van. Például tudod tenni, hogy próbálsz kiegyensúlyozottan élni, az idegességgel csak eteted.Figyeld meg, milyen érzelmi, élethelyzeti szituációk után jelentkezik néhány nappal - simán el tudom képzelni, hogy fel fogsz fedezni hasonlóságot.
2016. jan. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Telviran tabletta! Egy igazi csodaszer. Én is pont úgy kínlódtam a herpeszekkel, mint te, mígnem pár éve egy doki felírta nekem ezt. Nem olcsó, 5000 Ft körül volt akkoriban, most gondolom még drágább. De amint érzed, hogy jön a herpesz, beveszed és nem jön ki. Vagy ha már kint van, nagyon hamar elmúlik. Sokáig elég az 1 doboz.
2016. jan. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!