Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes terhes vagyok es ma...

35 hetes terhes vagyok es ma reggel lattam hogy kijott a herpeszem (genitalis), ket apro kis holyag, szinte alig latszik? 4 nap alatt mindig el szokott mulni.

Figyelt kérdés
A kerdesem hogy emiatt csaszart fognak csinalni? Akkor is ha a 38 heten indul be a szules?Azt olvastam valahol hogy ha a 34 het utan aktiv volt a herpesz mindenkeppen csaszart csinalnak. Kinel hogy volt?
2015. jan. 29. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt en is olvastam mar, de a konkret kerdesem az volt hogy ha tegyuk fel 4 het mulva szulok es akk8r mar teljesen tunetmentes leszek akkor is csaszaroznak, csak mert negy hete kiujult par napra? En ezt olvastam es szeretnem megtudni hogy ez igaz e. Az orvosom nem aggodja tul magat azt mondta majd adnak a picinek antibiotikumot. Csak en aggodom nagyon..?
2015. jan. 29. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem higgyél a dokinak és bízzál meg a rutinjában. Ha már hetek óta tünetmentes leszel a szülésnél, akkor mindenképpen hagyják, hogy megszüld természetes úton. (Annó én is kérdeztem a dokim, és ő azt mondta, hogy csak akkor császároz meg, ha közvetlen veszélyben van a baba vagy a mama)
2015. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!