Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kislányom másfél hónapja...

Zsákmányállat kérdése:

Kislányom másfél hónapja beteg,2,5 éves. Kezdődött bronchitissel, majd fülgyulladással. Most hasmenése van 2 hete. Hova forduljak tovább, mit tehetnék, hogy meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Ezalatt a másfél hónap alatt folyamatosan sápadt, és fájdalmai vannak az egész testében, a garatmandulái nagyok. A fájdalmak nem erősek és pár másodpercig tartanak. Folyamatosan járunk háziorvoshoz, fül-orr-gégészhez. Azt mondják, vírusfertőzés miatt beteg.

2016. márc. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

az antibiotikumoktól lehet hasmenése.

én is voltam hasonló helyzetben, én azt csináltam hogy abbahagytam azt az antibiotikumot amit felírtak, és adtam normaflore-t a gyereknek, és elvittem a fül-orr-gégészetre és előadtam a problémát.

majd azt csináltam amit ott mondtak.

ez a sok betegség sajnos az influenza következménye, én egy ideje oltatom ellene a lányomat(és magamat is) és szerencsére nagyon hasznos, ha el is kapja a betegséget három nap alatt maradéktalanul átmegy rajta, és szövődmény semmi.

2016. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

még valami eszembe jutott.

esetleg az immunotrofina nevű készítményt is megpróbálhatod, nem olcsó, de minden patikában szokott lenni.

nyáron kell beadni a gyereknek, minden reggel éhgyomorra egy kanállal.

1-2 üveg és megerősödik az immunrendszere elég sokáig.

2016. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Für-orr-gégész írta az antibiotikumos kúrát. Normaflort adtam közben, de később azt mondták, hogy váltsak valami jobb probiotikumra.

Hogy tudnánk kimászni ebből a nyavalyából? Vigyem valami jó levegőjű, hegyes vidékre? Vigyem pulmonológushoz?

2016. márc. 7. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Aztán kapott Biogaia-t. A vérképe szerint nincs vitaminhiánya. Folyamatosan kap d-vitamint, c-vitamint, multivitamint.

A vérképén csak az látszik a háziorvos szerint, hogy fertőzése van/volt.

2016. márc. 7. 21:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, mi volt a baja. Tejallergiája van, ez gallyra vágta az immunrendszerét. Amióta diétán van, jobban van.
2019. febr. 22. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!