Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek melyik multivitamin...

Kinek melyik multivitamin tabletta erősítette meg az immunrendszerét leginkább?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje szedek vitamint, de csak C és D vitamin keveréket, és ez eléggé megerősített. Eddig rengetegszer voltam beteg, most egyáltalán nem. Nektek multivitaminok közül melyik vált be a legjobban?
2016. márc. 16. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vitamin kell én inkább a káposztára voksolok.

A mesterségesen, kémcsőben gyártott vitaminokat nem hasznosítja a szervezet. Nem beszélve, hogy ezek a csomagolt cuccok tele vannak tartósítószerekkel, antioxidánsokkal. Jó egy kis időre valóban feldoppingolja az immunrendszert, mert változást vél az emésztésben. De hosszútávon kivonja az emésztésből az oxigént, a tökéletlen emésztés az immunrendszer meggyengüléséhez vezet.

2016. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy az egészséged megőrizd, táplálnod kell a szervezetedet. Vitaminokkal, ásványi anyagokkal. Mivel a táplálékainkban egyre kevesebb található ezekből, rendszeresen fogyasztanunk kell őket. Ne gyógyszertári vitamint vegyél, mert abban nem sok minden van, ráadásul nagyon drágák. Lenkei vitaminokat ajánlom, igaz nem olcsók, de az összetételük miatt nagyon jók. Olcsóbbak, és hasonló jók a vitakinges vitaminok.
2016. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elso egy troll valasz.(pl a kaposzta mellett voksol,ami egy rakat c vitamint tartalmaz,ergo egy rakat antioxidanst.)

A gyogyszertariak gyenget.a c vitaminnal pedig figyelj ra,hogy l-aszkorbinsav legyen az oaszetevo es ne d-aszkorbinsav,mert az utobbi holyag rakot okoz.

2016. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!