Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok ennyire beteges?...

Miért vagyok ennyire beteges? Tudtok ajánlani valami vitamint/immunerősítőt?

Figyelt kérdés

Egy éve folyamatosan betegeskedek, tavaly tavasszal közel egy hónapig, utána nyáron (!) 2 hétig, aztán ősztől havi szinten egyszer beteg vagyok... Szedek C vitamint, plusz ha lebetegszem, általában Echinacea cseppet használok. Énekesnőként dolgozom, és egyre kellemetlenebb, hogy nem tudok normálisan fellépni, mert valami bajom mindig van... Vajon mitől lehet ez?

Orvosnál voltam, de nem tudott érdemben semmit mondani.

Tudnátok nekem írni hatásos immunerősítőt vagy vitamint? Az idei évet már nagyon nem szeretném végig betegeskedni...


2016. márc. 31. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem stressztől van, pihenés-alvás hiánytól.

C vitamin az jó, de ősztől tavaszig jó lenne D vitamin is, meg a fentiek betartása!

2016. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!