Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnapra megtudok fázni valahogy?

Holnapra megtudok fázni valahogy?

Figyelt kérdés

Nem indokolnám, hogy miért folyamodok ilyen hülyeséghez, de higgyétek el muszáj :D

Egyszer már nyáron is sikerült szép kis torok fájást összeszednem, mert 1 liter jeges üdítőt megittam rövid idő alatt és már ez is elég volt. Ez jó módszer lenne most is? Sajnos a doki csak úgy nem fog kiírni, lázat még tudok kamuzni de valami még kellene.


2016. ápr. 3. 16:52
 1/3 anonim válasza:
Ha láz van akkor legyen hozzá hasmenés és hasfájás. Egész éjjel nem tudtál aludni... Én laktózérzékeny vagyok, nekem elég lenne egy kanál tejföl 😂
2016. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megbetegítés helyett sokkal jobb a színlelés. Lázat lehet hazudni, hogy volt az éjjel, mondhatod, hogy szédülsz, gyenge vagy, lehet köhögni, rettentő erős fejfájásra panaszkodni. Ezek mind mind olyanok, hogy az orvos sem tudja cáfolni, még a láz az mérhető, de a fázás, hidegrázás, szédülés, fejfájás, hányinger az nem. Amivel kicsit rásegíthetsz, hogy nem iszol folyadékot, csak nagyon minimálisat, azt is jó cukrosakat és úgy kérsz egy labort. Akkor a sűrű pisiben fognak ám találni mindent :)


(Ja és eleget téve a kérdezőnek - de magamtól sem tenném - nem moralizálok. A társadalom hibája, hogy olyan helyzetbe hozza a tagjait, hogy nem mondhatja azt egy diák, hogy egyszerűen nem áll készen egy vizsgára, felelésre, dolgozatra és halasztást, későbbre tételt kérhessen. Azzal pl. elejét lehetne venni az ilyesminek.)

2016. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább tanuljál arra a dolgozatra amit holnap írtok minthogy ilyen hülyeségeken gondolkodj.
2016. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!