Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Petefészek gyulladás vagy mióma?

Judit2310 kérdése:

Petefészek gyulladás vagy mióma?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött a történetem,hogy egyszerű hüvelyfertőzésem lett.Természetesen kezeltem,de mindig visszatér.Ma megyek a következő csomag hüvelytablettáért,viszont ezúttal egy picit félek mert két hete bal alhasi fájdalmam keletkezett.Nem mentem vele orvoshoz,mert kezdetben kisebb szúrásaim voltak aztán néhány percig tartó fájdalmam ami égő szúró és görcsös fájdalmat okozott,és pár napja mindebből intenzíven tartó fájdalom keletkezett.Mivel megijedtem,addig míg elmegyek orvoshoz próbáltam magam az internet segítségével diagnosztizálni.Petefészek gyulladás melyből később meddőséget okozó mióma alakulhat ki.Mióma tünetei: Erős alhasi fájdalom,menstruációs zavarok,és sűrű vizelési inger.Nálam ebből idáig egy jelentkezett az pedig mint már írtam is a bal alhasi fájdalom.Szerintetek megúsztam egy egyszerű gyulladással vagy számoljak a miómával!?Várom válaszaitok: Köszönöm.
2016. ápr. 6. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

szúrás-szurkálás az peteérés is lehet,vagy esetleg terhesség(ha nem védekezel),vagy ciszta, sok minden...


inkább orvoshoz menj.

2016. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bemutatkozás alatt az első történet...
2016. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!