Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kell ilyenkor tenni?!

Mit kell ilyenkor tenni?!

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk az orvoshoz mert oktalanul belázasodtam(13 éves vagyok)....elmentünk de alig talált valamit.Utánna megkérdezte,hogy hol fáj hát ott a nyakamnál és azt mondta,hogy lehetséges,hogy nyirokcsomó gyulladásom van de csak kezdődő...alig akar lemenni a lázam tegnap 39 fokos volt.Köhögök,a fájdalom kisugárzik a fülemre...meg néha kapar a torkom és elmegy a hangom.Mit tegyek vagy ennek mi lesz a vége ?!

2016. febr. 20. 07:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ugye nincs megnagyobbodva.
2016. febr. 20. 07:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a lázcsillapító nem használ, akkor hűtőfürdő. Egyébként fél nap után ne várj csodát egy gyógyszertől se.
2016. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad..van de félek,mert elég bizar dolgokat olvastam a neten róla
2016. febr. 20. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Influenzának tűnik, attól lehet duzzadt és fájdalmas a nyirokcsomó is. Kúráld magad hét végén és ha nem javul, akkor menj vissza hétfőn az orvoshoz, vagy ha a füled is fáj, akkor fülészetre.
2016. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feküdj csak, gyógyulj.Ne a neten keresgélj a "népi gyógymódok" között, mert beleszaladhatsz a tiszafa tea gyógyhatásába, ami mostanában terjedt. Csak épp az a baj, hogy annyira hatásos, hogy belehal az ember. Szóval menj csak szépen orvoshoz és csináld azt, amit ő mond, ne magadnak állíts fel diagnózist.
2016. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!