Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan megjelenő herpesz...

Folyamatosan megjelenő herpeszek. Immunerősítő kúra sem használt, háziorvoshoz mehetek?

Figyelt kérdés

1 hét után eltűnt a herpeszem tegnap estére, reggel kijött még 2. Hihetetlen amit éreztem.. Ilyenkor a közérzetem nulla, alig vártam, hogy elmúljon. Senkit nem akarok látni. 6 hónapja szedek fog.gátlót, esélyes, hogy attól? Háziorvos mit mondana, ha azt szeretném, hogy valami gyógyszert vagy immunerősítőt írjon fel? szedtem régen isoprosine-t 3 hóig utána egyből kijött. :) Rokon mondta, hogy ha magas a gyomorsavja neki akkor jön ki mindig a herpesz.. Ez logikus?

Előre is köszönöm.



2016. ápr. 25. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen problémám volt, a háziorvos Telviran tablettát írt fel, azt hiszem napi 5-t kellett beszednem, lekopogom, azóta nem volt olyan durva herpeszem, mint akkor :)
2016. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Epavirt szedtem magamtól, de tiszta csalánkiütés lettem, akkor először és tovább nem mertem szedni, meg újra sem. :/
2016. ápr. 25. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Immunerősítésre ne gyógyszert kell szedni, hanem a lábaidat! Vagyis mozogni kell, és mellé megfelelően táplálkozni.
2016. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok c-vitamint szedek, napi szinten tornázok és hetente 2x futok, de szerintem én ettől csak gyengülök, nem erősödök... egy futás után is elfáradok és ettől is kijön a herpesz.... nem jó itt semmi.
2016. ápr. 26. 19:33
 5/7 anonim válasza:
Én a Lavyl 32 Szájápoló Sprayt ajánlom
2016. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyet hol tudnék venni ?
2016. ápr. 26. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a herpesz akkor támad be, ha le van gyengülve az immunrendszered, ezzel kellene valamit kezdeni.. De addig is: Nkem a Teliran kenőcs + tabletta vált be. A krémet már akkor el kell kezdeni használni, mikor még nem jött ki, de már lüktet, érzed, hgoy lesz valami. Plusz kamillás borogatást is szoktam. Sajnos én is sokat szenvedek tőle
2016. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!