Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jobb oldali nyaki nyirokcsomóm...

Jobb oldali nyaki nyirokcsomóm meg van nagyobbodva. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja meg van nagyobbodva a jobb oldali nyirokcsomóm. Kb 2cmes, néha eléggé fáj , de leginkabb csak tompa vagy semilyen fajdalmat érzek. Voltam orvosnál, beutalt nyaki ultrahangra, írt fel rá gyógyszert, tovabbá azt mondta, lehet, hogy megfázástól nagyobbodott meg. Még azt mondta ha nem múlik el menjek vissza. Nem múlt el, csak mintha kisebb lenne , és már csak este szokott fájni illetve jobban megduzzadni.

Fogalmam sincs, hogy miért nem múlt még el.

Mit lehetne ilyen esetben csinálni?



2016. ápr. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad valamilyen sérülés, ami kb egy hónapja keletkezett?

Főleg fejsérülés.

2016. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs. Arra is gondoltam, hogy van egy lyukas fogam és attól lehet...
2016. ápr. 25. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, az orvos rögötn írt fel rá gyógyszert, 1 hét alatt elmúlt. Azt mondta vírus.

De a fogadtól is lehet, igen. Meg kellene csináltatnod. Lyukas fog sok bajt okozhat: hajhullás, láz, izületi fájdalom is akár.

2016. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!