Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszelyes lehet? (bovebben lent)

Veszelyes lehet? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

18eves vagyok.Az alkapocs csontomnal van egy kis csomo kb. mar 10 eve.Valoszinu egy nyirokcsomo.A haziorvosnak mar tobbszor mutattam,neha megtapogatta,de nem mondta,hogy barmit is kene vele kezdeni.A csomo merete valtozo:neha kisebb,neha nagyobb.Elofordul,hogy tapintasra erzekeny.Pici koromban nagyon sok problemam volt a mandullaimmal,elofordulhat,hogy emiatt maradt ott az a csomo?olvastam cikkeket daganatrol es hat megijjesztett.

koszonom a valaszokat:)


2010. ápr. 7. 17:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem emliteni,hogy edesapamnak kiskoraban volt egy zsirdaganata hasonlo helyen.Elofodrulhat,hogy orokoltem tole?Ha nem tavolitjuk el bajom lehet belole?

( tudom,hogy nem vagytok dokik,de kerlek a tapasztalataitokat irjatok le)

2010. ápr. 7. 17:50
 2/2 anonim válasza:
Megértem,ha nyugtalanít,de nem kell mindjárt rosszra fgondolni.Én a helyedbe nem mutogatnám többet a háziorvosnak,ha nem mond semmit,kérj tőle beutalót szövettani vizsgálatra,vagy sebészetre.Ennek utána kell járni,hogy megnyugodj!!!
2010. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!